Fronty kuchenne na wymiar – szklane, drewniane czy z płyty MDF?

Urządzając kuchnie musimy pamiętać o wielu rzeczach, a do najważniejszych z nich należy wybór materiału, z którego będą wyprodukowane nasze meble. Coraz częściej decydujemy się na stworzenie kuchni pod spersonalizowany projekt – dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy nie tylko dowolność w układzie poszczególnych części mebli, ale również możliwość wyboru materiału.

fronty kuchenne na wymiar

Największą popularnością cieszą się meble z płyty MDF – tego typu fronty kuchenne na wymiar są stosunkowo tanie, a dodatkowo zyskujemy bardzo dużą dowolność w zakresie kolorów, wzorów i faktur. Jeśli chodzi o fronty kuchenne wymiary wpływają przede wszystkim na całkowitą cenę mebli. Odporniejsze, jednak również droższe, są fronty kuchenne na wymiar z naturalnego drewna.

fronty kuchenne wymiary

W nowoczesnych aranżacjach sprawdzą się również fronty szklane, które – mimo odporności i niebanalnej stylistyki – mogą być nieco bardziej uciążliwe w zachowaniu w czystości. Jeśli chodzi o fronty kuchenne wymiary mogą być niemal dowolne. Indywidualny projekt sprawia, że możemy dobrać wielkości poszczególnych szafek, tym samym oszczędzając wiele przestrzeni w kuchni.

 

Może Ci się również spodoba